Wity

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Wity temizlik hizmetleri politikasında sadece temiz mekanlara değil, düzenli, hijyenik ve standartlara uygun hizmete odaklıdır.

Müşterilerimizin temizlik hizmeti ihtiyaçlarını en ince detayları kapsayacak şekilde planlıyoruz. Müşterilerimizin bütçelerine uygun olarak; kalite, doğru ekipman ve yetkin çalışanlar ile ilerliyoruz.

Temiz çalışma ortamlarının, "odaklanan çalışan" ve "başarılı şirketlere" dönüşeceğini biliyoruz.

Bu nedenle müşterilerimiz bizimle çalışmayı seçerek esnek hizmet deneyimini yaşamalarını sağlıyoruz. Tüm el sıkıştığımız müşterilerimizle uzun soluklu ve kapsamlı bir çalışma ortaklığını planlıyor ve bir iş ortağı olarak ilerliyoruz.

Temizlik ve dezenfeksiyon hizmetlerimizde ise, ulusal ve uluslararası kalite ve hijyen standartlarına uygun olacak şekilde yapılandırıyoruz. Yaptımızın her işin altında imzamız olduğunun farkındalığı ile hareket ediyoruz.

Temizlik Hizmetlerimizin Kapsamı;

  • Mağaza, AVM, okul, iş binaları, site/rezidans gibi mekan temizliği
  • Dış cephe temizliği
  • Endüstriyel temizlik
  • Dezenfeksiyon
  • Müşteriye Özel Temizlik Çözümleri

01.

Dinliyoruz

Tüm markalarımıza özel çözümler sunmak için sizleri can kulağı ile dinliyoruz. Gerçek ihtiyaçlarınızı doğru analiz ediyoruz.

02.

Çözüm Sunuyoruz

Sizleri çok iyi anlıyoruz. Sorunlarınızın çözümü ve ihtiyaçlarınızın karşılanması için hızla harekete geçiyoruz.

03.

Uyguluyoruz

Önerilerimizi uyguluyoruz. Uygulamada en kolay ve pratik yol için uzmanlığımız ile çözüm yoluna giden yolu inşaa ediyoruz.